SALOMON SLEZSKÝ MARATON 2017

– Dolní Lomná, 19. srpna 2017
logo

Startovní listina



Trasa Maraton 42,5 km



# Příjmení Jméno Klub Kategorie Platba
1 Najvert Stanislav Salomon/Suunto M 40 – 55 let ano
2 Peter Tomáš Beskydští nomádi M do 40 let ano
3 Otevřel Vít Salomon/Suunto M do 40 let ano
4 Zemaník Jan Salomon/Suunto M do 40 let ano
5 Causidis Marek Salomon/Suunto M do 40 let ano
6 Brýdl Pavel Mizuno/Svetbehu.cz M do 40 let ano
7 Lichý Tomáš Salomon/SvetBehu.cz M do 40 let ano
8 Matrasová Kateřina Czech Skyrunning Team Ž do 35 let ano
9 Chmelková Kristýna Montura Czech Team Ž do 35 let ano
10 Míl Petr Czech Skyrunnig Team M 40 – 55 let ano
11 Petr Jiří Salomon/Suunto M do 40 let ano
12 Kříž Zdeněk BUFF PRO TEAM M 40 – 55 let ano
13 Beilner Jakub Praha M do 40 let ano
14 Mazumder Mark Ostrava M do 40 let ano
15 Buržáková Nicol Třinec Ž do 35 let ano
16 Vonšík Lukáš CZSA M do 40 let ano
17 Cienciala Bogdan NVPP M do 40 let ano
18 Galisová Kateřina Ždánice Ž nad 50 let ano
19 Bujoková Iveta Třinec Ž do 35 let ano
20 Krulikovský Vít Malenovice M do 40 let ano
21 Stejskal Vít Colbert klub M 40 – 55 let ano
22 Matyáš Jiří Líné nohy M 40 – 55 let ano
23 Grygier Tomáš Hnojník M do 40 let ano
24 Pechlát Ctibor Malý&Velký M 40 – 55 let ano
25 Moškoř Marek PEPA Team F-M M do 40 let ano
26 Marťák Miroslav Genesis M 40 – 55 let ano
27 Ďurkovský Ivan Tj Obalservis Košice M nad 55 let ano
28 Vavříček Lukáš Ať to frčí/Hnojník M do 40 let ano
29 Šulko Dávid Trnava M do 40 let ano
30 Hota Dalimil NVPP team Třinec M do 40 let ano
31 Jadamus Bogdan GlobKurýr.cz M do 40 let ano
32 Kaločová Iveta Dobrá čajovna FM Ž 35 – 50 let ano
33 Václavík Rostislav Boll Outdoor Mexiko Team M do 40 let ano
34 Cieńciała Jerzy NVPP team M do 40 let ano
35 Fojtík Radim Kokotí jELITA M 40 – 55 let ano
36 Ketner Karel Salomonrun.cz / SSK-Vítkovice/OSA-Invest M do 40 let ano
37 Sulek Libor Terryteam M 40 – 55 let ano
38 Czeczotková Helena NVPP/Trailpoint Ž 35 – 50 let ano
39 Chýlek Radomír Mosty u Jablunkova M do 40 let ano
40 Jędros Przemysław Inżynieria Biegania TEAM M do 40 let ano
41 Fajkus Aleš Mravenci od Baby Jagy M do 40 let ano
42 Buchta Josef Karviná M 40 – 55 let ano
43 Funioková Táňa inf.upol.cz/tri Ž 35 – 50 let ano
44 Kolasa Marek Havířov M 40 – 55 let ano
45 Bielesz Michal Ostrava M 40 – 55 let ano
46 Kysová Iveta Ostrava Ž 35 – 50 let ano
47 Stejskal Ondřej Havířov M do 40 let ano
48 Blabla Tomáš Janovice-Bystré M do 40 let ano
49 Grygar David Valachiarun M do 40 let ano
50 Malíková Barbora Soběšovice Ž do 35 let ano
51 Sabela Zdeněk Lovci vrcholů M do 40 let ano
52 Vladimíra Malíková Bubovice Ž do 35 let ano
53 Pokorný Radim Poky team M 40 – 55 let ano
54 Mordáč Stanislav Třinec M 40 – 55 let ano
55 Dorda Miloslav BSvČT/ NVPP M 40 – 55 let ano
56 Tic Jan Ostrava M 40 – 55 let ano
57 Misiarz Petr Trek 1324 M 40 – 55 let ano
58 Zajíc Josef lepus.cz M 40 – 55 let ano
59 Ostruszka Petr TJ Karpentná M do 40 let ano
60 Latka Petr Třinec M 40 – 55 let ano
61 Rudický Radovan Raduz SK Oceláci Ostrava M 40 – 55 let ano
62 Fišerová Barbora SK Oceláci Ostrava Ž 35 – 50 let ano
63 Blahovec Petr Malý a Velký M do 40 let ano
64 Vltavský Petr Laky Team M do 40 let ano
65 Vavruša Martin Václavovice M 40 – 55 let ano
66 Karpeta Jan Český Těšín M do 40 let ano
67 Lach Tomáš DR.Kolík M do 40 let ano
68 Jelšík Lukáš Ostrava M do 40 let ano
69 Čala Robert Ostrava M 40 – 55 let ano
70 Marosz Břetislav NVPP M do 40 let ano
71 Vagnerová Zuzana Joskatel Ž 35 – 50 let ano
72 Bugner Josef SK Oceláci Ostrava M 40 – 55 let ano
73 Bugnerová Iva SK Oceláci Ostrava Ž nad 50 let ano
74 Ostruszka Jan TJ Karpentná M do 40 let ano
75 Kozel Jan Lučina M do 40 let ano
76 Pernický Roman Dobrá čajovna FM M 40 – 55 let ano
77 Mitrenga Marek Royal Rangers v ČR M 40 – 55 let ano
78 Kendzior Jiří Dobrá čajovna Frýdek-Místek M 40 – 55 let ano
79 Górecki Jan Praha M do 40 let ano
80 Brtva Pavel Frenštát p. R. M do 40 let ano
81 Janda Jiri Žilina M 40 – 55 let ano
82 Guňková Petra Dobrá Ž 35 – 50 let ano
83 Chlupatý Josef Orlová M 40 – 55 let ano
84 Rusňák Martin Ostrava M do 40 let ano
85 Kantor Petr Havířov M do 40 let ano
86 Inspektor Petr Opava M do 40 let ano
87 Platoš Radek SK MP FM M do 40 let ano
88 Hořínek Martin MK Seitl Ostrava M do 40 let ano
89 Metzová Martina MK Seitl Ostrava Ž 35 – 50 let ano
90 Gazda Jaroslav TJ Sokol Tištín M do 40 let ano
91 Motyka Jan Komorní Lhotka M do 40 let ano
92 Smelík Lukáš Český Těšín M do 40 let ano
93 Mrozkova Ivana Trinec Ž do 35 let ano
94 Hlozek Jan Trinec M 40 – 55 let ano
95 Böse Daniel Ostrava M 40 – 55 let ano
96 Rylko Václav 1.běžeckýJablunkov M 40 – 55 let ano
97 Suszka Tomáš Mountains Nýdek M do 40 let ano
98 Gavenda Marek Havířov M 40 – 55 let ano
99 Siročák Petr Tři křížky CF M do 40 let ano
100 Kocourek Jaroslav SK Černé plíce M 40 – 55 let ano
101 Vacula Lukáš Ostrava M do 40 let ano
102 Pacak Marcel paci M do 40 let ano
103 Krejčiříková Denisa Czech Skyrunning Team Ž do 35 let ano
104 Sušila František Ostrava - Zábřeh M nad 55 let ano
105 Krejčiříková Ivona VZS Ostrava Ž do 35 let ano
106 Ščerba Josef Lučina M nad 55 let ano
107 Bebek Pavel FM M 40 – 55 let ano
108 Chlebek Vladimír Palkovice M nad 55 let ano
109 Kantor Petr Vendryně M do 40 let ano
110 Jurč Michal Pustá Polom M do 40 let ano
111 Sikora Martin Třinec M 40 – 55 let ano
112 Římánek Ondřej Řím tým M do 40 let ano
113 Římánek Jiří Řím tým M 40 – 55 let ano
114 Podpinka René Baška M do 40 let ano
115 Kordik Michael Laborecka 7,Kosice M do 40 let ano
116 Pekař Radek Opava M do 40 let ano
117 Jánoš Filip Modra M do 40 let ano
118 Svárovský Richard Total sport Ostrava M 40 – 55 let ano
119 Šarman Radim Dolní Lhota M nad 55 let ano
120 Urbaczka Pavel NVPP / Trailpoint M 40 – 55 let ano
121 Holý Richard Zlín M 40 – 55 let ano
122 Trávníčková Pavlína HOPA Ž do 35 let ano
123 Holman Ondřej HOPA M do 40 let ano
124 Stieberová Natálie Kunovice Ž do 35 let ano
125 Katovský Petr Brno M 40 – 55 let ano
126 Weigert Miloslav TJ Sokol Palkovice M nad 55 let ano
127 Nadažy Radek Bohumín SK Šafrata M 40 – 55 let ano
128 Kobierski Petr ToDam M do 40 let ano
129 Pachta Martin Canicross Beskydy M do 40 let ano
130 Lenghart Marián Brestovany M 40 – 55 let ano
131 Slowioczek Roman MK.Seitl.Ostrava M nad 55 let ano
132 Keler Jakub Havířov M do 40 let ano
133 Piekar Martin Český Těšín M do 40 let ano
134 Dziekanik Libor NVPP M 40 – 55 let ano
135 Berger Mirek STS Chvojkovice-Brod M 40 – 55 let ano
136 Gora Michael Ostrava M do 40 let ano
137 Rybiář Michal KarpaTrio M do 40 let ano
138 Moravec Marek Ostrava M 40 – 55 let ano
139 Sobotka Kamil Bilovec M 40 – 55 let ano
140 Helcel Richard Sak Karvina M 40 – 55 let ano
141 Stezka Martin Táta dvojčat M do 40 let ano
142 Racz Stefan SK Budimir M nad 55 let ano
143 Slezáková Barbora Praha Ž do 35 let ano
144 Charvát Jaroslav karvina M nad 55 let ano
145 Albastová Slavěna Kamenice nad Lipou Ž do 35 let ano
146 Jorníček Petr Jope M 40 – 55 let ano
147 Filipek Bogdan Vendryně M 40 – 55 let ano
148 Bebarová Sembol Urszula Praha Ž do 35 let ano
149 Slavík Roman Horní Lomná M 40 – 55 let ano
150 Kahánek Dalibor Frýdek - Místek M 40 – 55 let ano
151 Podpera Tomáš Salomon Team SVK M do 40 let ano
152 Šťavík Jaroslav Krásně se dejchá M do 40 let ano
153 Trombik Emil Český Těšín M nad 55 let ano
154 Šimik Ondřej Ropice M do 40 let ano
155 Kotulla Pavel Opava M do 40 let ano
156 Cygánek Michal Prostějov M do 40 let ano
157 Babilon Petr Brno M do 40 let ano
158 Janečka Roman Čertova Lhota M 40 – 55 let ano
159 Bezděk Kamil Hybaj team 2 M 40 – 55 let ano
160 Novotný Marek Hybaj team 1 M 40 – 55 let ano
161 Martynek Vladislav SKI Mosty M nad 55 let ano
162 Pergler Tomáš GoVegan M do 40 let ano
163 Puzoń Jan SkyUltra run/beh M do 40 let ano
164 Kára Vladimír AC-PATŘÍN M nad 55 let ano
165 Pechlat Bohdan 47 Lichfield Road, Bristol, BS4 4BJ, England M do 40 let ano
166 Haluzová Alena Nivnice Ž nad 50 let ano
167 Rotter Pavel Uherčice M 40 – 55 let ano
168 Staszowski Ryszard Kozubowa M 40 – 55 let ano
169 Vavřík Petr Frýdek-Místek M do 40 let ano
170 Kubáň Jiří Frýdek-Místek M do 40 let ano
171 Gogela Jakub Brumov M do 40 let ano
172 Chmelenská Markéta Brumov Ž do 35 let ano
173 Buďo Robert F-M M do 40 let ano
174 Pospíšil Pavel Benešovský běžecký klub M do 40 let ano
175 Babinec Vojtěch Frenštát M do 40 let ano
176 Hartmann Petr AC Moravská Slávia Brno M nad 55 let ano
177 Kocúr Roman BK SAK KARVINÁ M 40 – 55 let ano
178 Londová Zuzana SK Černé plíce Ž do 35 let ano
179 Siuda Radim Ostrava M do 40 let ano
180 Lišková Barbara Ostrava Ž do 35 let ano
181 Lipka Renata Český Těšín Ž do 35 let ano
182 Kubica Miroslav Ostrava M 40 – 55 let ano
183 Tobola Pavel Džuglia M 40 – 55 let ano
184 Bartoš Martin bike sport team mohelnice M do 40 let ano
185 Konderla Richard NVPP Team M 40 – 55 let ano
186 Smola Josef MK Seitl M nad 55 let ano
187 Kahánek Martin TJ Sokol Dobrá M do 40 let ano
188 Bordovský Tomáš Frenštát p.R. M do 40 let ano
189 Chvojka Zbyšek Říčany M 40 – 55 let ano
190 Drobek Petr Bohumín M do 40 let ano
191 Šimeček Marek GANC NA PLNY PLYN M 40 – 55 let ano
192 Blahutová Monika GANC NA PLNY PLYN Ž 35 – 50 let ano
193 Škrabánek Petr MK Seitl Ostrava M nad 55 let ano
194 Kaluža Luboš NVPP team M do 40 let ano
195 Galia Jiří Kopřivnice M do 40 let ano
196 Pachtová Iva MK Seitl Ž 35 – 50 let ano
197 Pytlík Jiří MK Seitl Ostrava M do 40 let ano
198 Střeštík Martin Bystřice M do 40 let ano
199 Marek Lukáš OCR Runners Ostrava M do 40 let ano
200 Kobielusz David Šulejbok Team M do 40 let ano
201 Kusznír Jan CFRT M do 40 let ano
202 Kocián Michal Liberec M do 40 let ano
203 Vorlický Tomáš Bílovec M 40 – 55 let ano
204 Bielesz Josef 1.Běžecký Jablunkov M 40 – 55 let ano
205 Lebeda Jiří Ostrava Zábřeh M do 40 let ano
206 Szmek Dalibor Bukovec M 40 – 55 let ano
207 Horný Martin LIBEC HARD M do 40 let ano
208 Orság Lukáš Malenovice M do 40 let ano
209 Procházka David orun.cz M do 40 let ano
210 Urban Libor Orlova M do 40 let ano
211 Stříž Marek Hrabyně M do 40 let ano
212 Němeček David LIBEC HARD M do 40 let ano
213 Friedel Jan Marathon team Klimkovice M do 40 let ano
214 Havranek Lukas Ostrava M do 40 let ano
215 Štěpánek Martin Džuglia M do 40 let ano
216 Kolář Jakub Ostrava M do 40 let ano
217 Illner Jakub OB Kotlářka Praha M 40 – 55 let ano
218 Kaděra David Ostrava M 40 – 55 let ano
219 Hof Tomáš Kopřivnice M do 40 let ano
220 Novák Daniel Čavisov M do 40 let ano
221 Gašpar Ondřej Olomouc M do 40 let ano
222 Macek Petr České Budějovice M do 40 let ano
223 Karban Miloš Plzeň M do 40 let ano
224 Karbanová Lucie Třinec Ž do 35 let ano
225 Mazánek Vladimír Tři křížky M do 40 let ano
226 Sladomel Petr Huisman M do 40 let ano
227 Košut Filip NVPP / Huisman M do 40 let ano
228 Laštůvková Kateřina NVPP Ž do 35 let ano
229 Maděra Martin ToDam M do 40 let ano
230 Kuhn Pavel KUBE team M 40 – 55 let ano



Trasa Junior 15 km



# Příjmení Jméno Klub Platba
231 Nezval Ondřej SALOMON-RUN ano
232 Tuharský Erik salomon-run ano
233 Sedlářová Miriam Řím tým ano
234 Urban Matyáš Skialp Dolní Morava ano