SALOMON SLEZSKÝ MARATON 2019

– Dolní Lomná, 8. června 2019
logo

Startovní listina



Trasa Maraton 42,5 km



# Příjmení Jméno Klub Kategorie Platba
1 Nožka Jakub Třinec M do 40 let ano
2 Vaculík Lukáš Salomon/Suunto M do 40 let ne
3 Ryška Tomáš JetBlack M 40 – 55 let ano
4 Stejskal Vít VITAL TEAM M 40 – 55 let ano
5 Kaiser Belinda BlackDog Ž 36 – 50 let ano
6 Konderla David Jahůdky M 40 – 55 let ano
7 Čaloud Milan Větřní M 40 – 55 let ano
8 Platoš Radek Run Magazine Team/Dobratice M 40 – 55 let ano
9 Kolasa Marek Švagři M 40 – 55 let ano
10 Adamova Eva Praha Ž do 36 let ano
11 Naščak Kamil Ostrava M 40 – 55 let ano
12 Olajoš Dušan KPNP Rybí M 40 – 55 let ano
13 Burešová Petra Mamky v pohybu Ž 36 – 50 let ano
14 Palicová Nikola Třinec Ž do 36 let ano
15 Lach Tomáš Anvil M 40 – 55 let ano
16 Vonšík Lukáš SKAUT ČR M do 40 let ano
17 Siuda Radim Ostrava M do 40 let ano
18 Stoklásek Martin Otrokovice M do 40 let ano
19 Střeštík Martin Bystřice M do 40 let ano
20 Czeczotková Helena NVPP Ž 36 – 50 let ano
21 Dziekanik Libor NVPP M 40 – 55 let ano
22 Sýkora Radovan Ostrava M 40 – 55 let ano
23 Drápala Milan AC Sportguides Rožnov p.R. M do 40 let ano
24 Jorníček Petr Jope M 40 – 55 let ano
25 Poledník Saša BPO M nad 55 let ano
26 Krejdl Michal Louny M do 40 let ano
27 Pachtová Iva MK Seitl Ostrava Ž 36 – 50 let ano
28 Misiarz Petr Ostrava M 40 – 55 let ano
29 Buchta Josef Karviná M nad 55 let ano
30 Karban Miloš Plzeň M 40 – 55 let ano
31 Podpera Tomáš Bikeacademy.sk M do 40 let ano
32 Mordáč Stanislav Třinec M 40 – 55 let ano
33 Bielesz Michal Ostrava M 40 – 55 let ano
34 Kasina Michal Kasici M do 40 let ano
35 Kasinová Lucie Kasici Ž do 36 let ano
36 Bělica Jan Ostrava-Poruba M do 40 let ano
37 Cygánek Michal MK Prostějov M 40 – 55 let ano
38 Motyka Jan Komorní Lhotka M do 40 let ano
39 Kysová Iveta Ostrava Ž 36 – 50 let ano
40 Valošek Jan AFC Veřovice M do 40 let ano
41 Kobielusz Drahoslav Šulejbok Třinec M 40 – 55 let ano
42 Sedláček Gamba Auto Gamba M do 40 let ano
43 Matyáš Jiří líné nohy Petřvald M 40 – 55 let ano
44 Frankovič Jan Listoprdak.cz M 40 – 55 let ano
45 Jelšík Lukáš Ostrava M do 40 let ano
46 Košut Filip Jahůdky M do 40 let ano
47 Hořínek Martin Ostrava M do 40 let ano
48 Rybářová Lidka L.A.Ryby Ž 36 – 50 let ano
49 Marosz Břetislav NVPP M do 40 let ano
50 Rybář Andrej L.A.Ryby M 40 – 55 let ano
51 Blabla Tomáš Bystré M do 40 let ano
52 Milata Tomáš Ropice M do 40 let ano
53 Kobielusz David Třinec M do 40 let ano
54 Kobierski Petr ToDam2 M 40 – 55 let ano
55 Kollert Stanislav SRTG - Třinec M do 40 let ano
56 Michalová Radmila Matrix team Ž 36 – 50 let ano
57 Slavíček Jakub Bystřice nad Pernštejnem M do 40 let ano
58 Brynda Pavel Alpsport - Ježek na Kopci M do 40 let ano
59 Martinek Petr Zlechovteam M 40 – 55 let ano
60 Vanek Hynek Zlechovteam M 40 – 55 let ano
61 Urban Libor Orlova M do 40 let ano
62 Zaremba Miroslav Orlová M 40 – 55 let ano
63 Grodza Michal Příbor M do 40 let ano
64 Sladomel Petr Jahůdky M do 40 let ano
65 Mihalčík Igor BESKYDSKÝ PIVOVÁREK OSTRAVICE M nad 55 let ano
66 Valentova Lenka Baška Ž 36 – 50 let ano
67 Thomas Marek Baška M 40 – 55 let ano
68 Jurč Michal Daddys on the runn M do 40 let ano
69 Gora Michael Ostrava M do 40 let ano
70 Chýlek Radomír VUT Brno M do 40 let ano
71 Gerecz Sebby Cyklokrám Havířov M 40 – 55 let ano
72 Maošík Jan Cyklokrám Havířov M do 40 let ano
73 Byrtus Tadeusz Mosty M do 40 let ano
74 Navrátil Vojtěch Krevety M do 40 let ano
75 Skřičková Martina Krevety Ž do 36 let ano
76 Brož Vlastimil Borci zdar! &BK M 40 – 55 let ano
77 Suszka Richard Návsí M do 40 let ano
78 Gužík Martin VPKOH M do 40 let ano
79 Slowioczek Roman Mk seitl.Ostrava M nad 55 let ano
80 Štěrba Miroslav KWMBLM M 40 – 55 let ano
81 Najvert Stanislav Salomon/Suunto M 40 – 55 let ano
82 Schwarzová Petra VZS Ostrava Ž nad 50 let ano
83 Tic Jan Běžím nebo lezu M 40 – 55 let ano
84 Hrnčíř Radek Bílovec M do 40 let ano
85 Gold Daniel VPKOH M do 40 let ano
86 Penhakerova Pavlina Havirov Ž 36 – 50 let ano
87 Keler Jakub Havirov M do 40 let ano
88 Rylko Václav Jablunkov M 40 – 55 let ano
89 Bielesz Josef Písečná M 40 – 55 let ano
90 Bordovský Tomáš Příbor M 40 – 55 let ano
91 Byrtusová Jana Bukovec Ž 36 – 50 let ano
92 Římánek Jiří Řím Tým M 40 – 55 let ano
93 Zona Petr Havířov M do 40 let ano
94 Zona Lucie Havířov Ž 36 – 50 let ano
95 Římánek Ondřej Řím Tým M do 40 let ano
96 Janas Tomasz Šenov M 40 – 55 let ano
97 Kantor Petr Havířov M 40 – 55 let ano
98 Kocúr Roman Bk Sak Karviná M 40 – 55 let ano
99 Ščerba Josef Lučina M nad 55 let ano
100 Ščerbová Vera Lučina Ž nad 50 let ano
101 Janovič Tomáš Macuda M do 40 let ano
102 Konečný Jan Macuda M do 40 let ano
103 Fousek Václav Hnojník M 40 – 55 let ne
104 Chudý Jonáš Bridgeburners M do 40 let ano
105 Didi Jan Adamov M 40 – 55 let ano
106 Bernhard Milan KUBE M 40 – 55 let ano
107 Zemaník Jan Salomon-Suunto M do 40 let ano
108 Bodnár Jan Project137 M 40 – 55 let ano
109 Zdarsa Radim Frýdek-Místek M do 40 let ano
110 Musil Tomáš Olomouc M do 40 let ano
111 Sikorová Natalia Třinec Ž do 36 let ano
112 Svoboda Martin Brno M 40 – 55 let ano
113 Mazumder Mark Vážany M do 40 let ano
114 Vavříček Lukáš Hnojník M do 40 let ano
115 Svárovský Richard Hlučín M 40 – 55 let ano
116 Sochorek Pavel Krmelín M 40 – 55 let ano
117 Lišková Barbara Ostrava Ž do 36 let ano
118 Kubica Miroslav Ostrava M 40 – 55 let ano
119 Ryšavý Martin Boršice M do 40 let ano
120 charvat jaroslav lkarvina M nad 55 let ano
121 Sásiková Karolína Martin Ž do 36 let ano
122 Mizear Pavol Kysuce team M 40 – 55 let ne
123 Jasiok Lumír Trek 1324 M 40 – 55 let ano
124 Hrmo Jakub Trenčín M do 40 let ne
125 Martinek Aleš Chlebičov M do 40 let ano
126 Jackowski Artur Istebna M 40 – 55 let ano
127 Hromnik Patrik CZECH ULTRAM TEAM M 40 – 55 let ano
128 Andronikidis Janis Opava M do 40 let ne
129 Krajíček Lukáš Šanov M do 40 let ano
130 Klimešová Blanka Opava Ž 36 – 50 let ano
131 Šarman Radim Dolní Lhota M nad 55 let ano
132 Smejkal Ladislav TudleNudle M nad 55 let ano
133 Vltavský Petr Salomon/Suunto M 40 – 55 let ano
134 Kravalová Petra Ostrava Ž do 36 let ne
135 Cimala Radek Frýdlant nad Ostravicí M 40 – 55 let ano
136 Janku Roman Zvonek Sport Valašské Klobouky M do 40 let ne
137 Horniaková Zita TudleNudle Ž 36 – 50 let ano
138 Mach David Ostrava M do 40 let ano
139 Hamrozi Martin FitFactory3nec M 40 – 55 let ne
140 Slavík Roman Horní Lomná M 40 – 55 let ano
141 Konderla Patrik Bystřice M do 40 let ano
142 Zapletal Petr Praha M 40 – 55 let ano
143 Tomčík Petr RNJ - Nový Jičín M 40 – 55 let ano
144 Kuhn Pavel Praha 15 M 40 – 55 let ano
145 Pech David Ostrava M do 40 let ano
146 Samiecová Adéla Dolní Lomná Ž do 36 let ano
147 Stieberová Natálie Kunovice / Team LightBike Ž do 36 let ano
148 Hořáková Eva Běžec + Ž 36 – 50 let ano
149 Čurlejová Eva O5 BK Furča Ž 36 – 50 let ano
150 Věžník Dušan Žilina M nad 55 let ano
151 Keler Radovan Ostrava M 40 – 55 let ne
152 Illner Jakub OOB Kotlářka Praha M 40 – 55 let ano
153 Drobek Petr Bohumín-Záblatí M 40 – 55 let ano
154 Komárek Luboš ČNB Praha M 40 – 55 let ano
155 Mazánek Vladimír HO Start Ostrava M 40 – 55 let ne
156 Koch Martin Třinec M do 40 let ano
157 Sklarčíková Michaela Frýdek Místek Ž 36 – 50 let ano
158 Konderla Richard Jahůdky M 40 – 55 let ano
159 Pavlovec Jakub Třinec M do 40 let ano
160 Ščerba Lubica Skalice Ž 36 – 50 let ano
161 Zlatník Petr Beroun M do 40 let ano
162 Trojek Igor Karviná M do 40 let ne
163 Svoboda Martin Opava M 40 – 55 let ano
164 Segeč Ivo Dobrá M 40 – 55 let ano
165 Říčný Pavel Opava M do 40 let ne
166 Kučerová Monika Putohor Ž 36 – 50 let ne
167 Kaluža Luboš Jahůdky M do 40 let ano
168 Grygier Tomáš Hnojník M do 40 let ano
169 Cieńciała Jerzy Jahůdky M do 40 let ano
170 Kolář Jakub OspolTech team M do 40 let ano
171 Vávrů Jiří Tři veteráni M 40 – 55 let ano
172 Štěpán Marek Dolní Lhota M 40 – 55 let ano
173 Hula Martin Šenov M 40 – 55 let ano
174 Konečný Petr Liga 100 M 40 – 55 let ne
175 Hruška Pavel Fešáci Team M do 40 let ano
176 Boháč Radek ho mosty M do 40 let ne
177 Chýlek Patrik Tichá M 40 – 55 let ano
178 Macíček Martin Tobi Sport M 40 – 55 let ano
179 Zajícová Vendula Ostrava Ž do 36 let ano
180 Fajkus Aleš Mravenci od Baby Jagy ano



Trasa Fajn-run



# Příjmení Jméno Klub Kategorie Platba
1 Morcinková Tereza Milujeme hory.eu Ženy ano
2 Pacak Marcel Třinec Muži ano
3 Misiarz Pavel Praha Stodůlky Muži ano
4 Karbanová Lucie Třinec Ženy ano
5 Kawulok Marcel STG Trinec Muži ano
6 Rabasová Tereza Alporajda Ženy ano
7 Lukšová Pavla Alpsport - Ježek na kopci Ženy ano
8 Lotter Jan Třinec Muži ano
9 Churavá Šárka Fajne bomby Ženy ano
10 Poledník Jan Petřvald Muži ano
11 Baran Lukáš Frýdek-Místek Muži ano
12 Pisarik Martin Třinec Muži ano
13 Šrubařová Zdenka Fajne bomby Ženy ano
14 Šatný Martin Střítež u Českého Těšína Muži ano
15 Baselidesová Aneta Hrádek Ženy ano
16 Kučo Stanislav Třinec Muži ano
17 Šemla Pavel STG Trinec Muži ano
18 Pavezka Irena Ostrava Ženy ano
19 Staszowski Ryszard Milikov Muži ano
20 Fujakova Katerina Havirov Ženy ano
21 Delinova Darina Jablunkov Ženy ano
22 Ireland Kieran Jablunkov Muži ano
23 Sykorova Iva Havirov Ženy ano
24 Szonowská Eva Chotěbuz Ženy ano
25 Szonowski Roman Chotěbuz Muži ano
26 Prachař David Otrokovice Muži ano
27 Wilczyński Petr Alpsport-Ježek na Kopci/Ostrava Muži ano
28 Michalik Michal Dynedgar team Muži ano
29 Kaděrová Veronika Dynedgar team Ženy ano
30 Delina Daniel 1. Běžecký Jablunkov Muži ano
31 Waclawek Daniel Ropice Muži ano
32 Bonk Patrik TÜV NORD Czech Muži ano
33 Hrabcová Pavla ELVAC Ženy ano
34 Hrabcová Anna Frýdlant nad Ostravicí Ženy ano
35 Goroš Kamil Lučina Muži ano
36 Herman Jan Otrokovice Muži ano
37 Sikora Lukáš PřeciFyzio Muži ano
38 Štencel Jiří Fulnek Muži ano
39 Římánková Barbora Havířov Ženy ano
40 Pasek Radovan Ostrava Muži ano
41 Pasková Ludmila RH Piving Ženy ano
42 Buda Boleslav Bystřice-Suchý Muži ano
43 Heczko Radek Hrádek Muži ano
44 Římánková Miriam Nový Jičín Ženy ano
45 Pietrzyk Rostislav F.M.T. Group Muži ne
46 Slivka Ján KKM Čadca Muži ano
47 Wrzecionko Jakub Ostrava Muži ano
48 Šarmanová Jarmila Dolní Lhota Ženy ano
49 Gottfried Petra Špindlerův Mlýn Ženy ano
50 Lokajová Eva Kozmice Ženy ano
51 Hamrozi Pavel SKP Nový Jičín Muži ano
52 Klus Tomáš Dead Magua Team Muži ne
53 Pryszcz Patrik Dead Magua Team Muži ano
54 Siedlaczek Matěj Třinec Muži ano
55 Beňová Lucie Třinec Ženy ano
56 Římánek Lukáš Havířov Muži ano
57 Lipovská Sára Frýdek-Místek Ženy ano
58 Perez Manuel Milevsko Muži ne
59 Howard Daniel Nová Modrá myš Muži ano
60 Suchánek Lukáš Khb Radegast Muži ano
61 Lazarová Veronika Třinec Ženy ano
62 Skřebská Martina Olomouc Ženy ano
63 Vlček Martin Frýdek-Místek Muži ano
64 Kravalová Petra Ostrava Ženy ano
65 Šprla Jan Frýdek-Místek Muži ano
66 Carbolová Denisa Ultimate Survival Ženy ano
67 Doležalová Jana Svatá Kateřina Ženy ano
68 Gluch Marek Karvina-Ráj Muži ano
69 Divoky Michal Nevyměknem Muži ano
70 Tuharský Erik salomon-run.cz Muži ano
71 Kadlecová Lucie Havířov Ženy ano
72 Marek Roman Palkovice Muži ano
73 Kožusznik Marek Beerclub \"Na Kopečku\" Muži ano
74 Guziur Petr Vendryně Muži ano
75 Halfar Jan Molnlycke Muži ano
76 Giža Tomáš SK Černé plíce Muži ano
77 Čmielová Nela Jablunkov Ženy ano
78 Bražina Vojtěch Morávka Muži ano
79 Pieter Kamil Bystřice Muži ano
80 Ličková Nikola Špalíci Ženy ano
81 Špok Petr Frýdek-Místek Muži ano
82 Trojčínská Markéta Frýdek-Místek Ženy ne
83 Spišáková Daniela Hradiště Ženy ano
84 Nováková Gabriela Opava Ženy ano
85 Montagova Michaela Opava Ženy ano
86 Holibková Klára Opava Ženy ano
87 Branc Lešek Hrádek Muži ano
88 Gałdyn Kamil Gorący Potok Muži ne
89 Haltof Ewa A-team NOVO Bruntál Ženy ano
90 Postranecka Michaela Karvina Ženy ano
91 Košut Lukáš Jahůdky Muži ano
92 Kněžínek Vít INOV-8 Muži ne
93 Pasek Josef RH Piving Muži ano
94 Otevřel František Český Těšín Muži ano
95 Otevřelová Kristýna Columbia Montrail Muži ano
96 Břečka Tomáš Běhat nás baví, Opava Muži ano
97 Piechowicz Katka Frydek-Mistek Ženy ne
98 Kubištíková Hedvika Ostrava Ženy ano
99 Malinová Dagmar Ostrava Ženy ano
100 Wollný Adam Štěpánkovice Muži ne