SALOMON SLEZSKÝ MARATON 2020

– Velká Kraš, 16. srpna 2020
logo

Startovní listina



Trasa Maraton 42,5 km



# Příjmení Jméno Klub Kategorie Platba
1 Martinek Aleš Chlebičov M do 40 let ano
2 Skřičková Martina Přerov Ž do 36 let ano
3 Marek Test Sksp M 40 – 55 let ne
4 Chýlek Radomír VUT M do 40 let ne
5 Bialožyt Dan adidas runners Prague M do 40 let ano
6 Kratochvíl Jonáš Černošice M do 40 let ano
7 Michalik Michal Dynedgar team sachasport ostrava M do 40 let ne
8 Klepáčová Kateřina Frýdek-Místek Ž do 36 let ne
9 Skřičková Lucie Přerov Ž do 36 let ano
10 Klimešová Blanka Opava Ž 36 – 50 let ano
11 Smelík Lukáš Český Těšín M do 40 let ne
12 Kaiser Belinda BlackDog Ž 36 – 50 let ano
13 Ryška Tomáš JetBlack M 40 – 55 let ano
14 Navrátil Vojtěch Přerov M do 40 let ano
15 Pachtová iva Mk Seitl Ostrava Ž nad 50 let ano
16 Zahradnik Roman Fryčovice M nad 55 let ano
17 Tomčík Petr Rozběháme Nový Jičín M 40 – 55 let ano
18 Ševčíková Lada Team Forman Cinelli Ž 36 – 50 let ano
19 Jorníček Petr Jope M nad 55 let ano
20 Brázdil Daniel Ultra Blázen M 40 – 55 let ano
21 Czeczotková Helena NVPP team Ž 36 – 50 let ne
22 Brož Vlastimil Borci zdar! & BK M 40 – 55 let ano
23 Urban Libor Orlova M do 40 let ano
24 Naščak Kamil Ostrava M 40 – 55 let ano
25 Kollert Stanislav STG Třinec M do 40 let ano
26 Blabla Zdeněk Valmez M do 40 let ne
27 Stejskal Vít VS TEAM M 40 – 55 let ano
28 Václavík Rostislav Madeja sport Ostrava M do 40 let ne
29 Rajnoch Lukáš 14a5 M do 40 let ne
30 Rylko Václav Jablunkov M 40 – 55 let ne
31 Bielesz Josef Písečná M nad 55 let ne
32 Lippová Zuzana SK Černé plíce Ž do 36 let ano
33 Londa Jiří SK Černé plíce M do 40 let ano
34 Lipina Tomáš MK Seitl Ostrava M 40 – 55 let ano
35 Krutilová Lenka Multisport 361 Ž 36 – 50 let ano
36 ŠPAK Zdenda MULTISPORT 361 M 40 – 55 let ano
37 Štencel Jiří Fulnek M nad 55 let ne
38 Škrabánek Petr MK Seitl Ostrava M nad 55 let ne
39 Zapletal Radim DVA M 40 – 55 let ne
40 Koch Martin Dzik team M do 40 let ano
41 Nadažy Radek Bohumín M nad 55 let ne
42 Slavík Roman Horní Lomná M 40 – 55 let ano
43 Svárovský Richard Hlučín M 40 – 55 let ne
44 Hel Michal Olomouc M do 40 let ano
45 Odleváková Kateřina Olomouc M do 40 let ano
46 Sikora Tomáš NVPP Team M 40 – 55 let ano
47 Dobeš Michal Olomouc M do 40 let ne
48 Macíček Martin TOBI sport M 40 – 55 let ano
49 Raška Radek AKEZ Kopřivnice M 40 – 55 let ano
50 Sečkař Martin Orlová M 40 – 55 let ano
51 Kubánková Petra Frýdlant nad Ostravicí Ž 36 – 50 let ano
52 Matěj Otakar Frýdlant nad Ostravicí M 40 – 55 let ano
53 Piechaczek Marek Havířov M 40 – 55 let ano
54 Škoda Kristián CK Frenštát p. R. M do 40 let ano
55 Staněk Ondřej SkobHAV M do 40 let ano
56 janas tomasz Cesky Tesin M 40 – 55 let ne
57 Hromnik Patrik Karvina M 40 – 55 let ano
58 Jurajdová Zuzana Bílovec Ž 36 – 50 let ano
59 Řeháček Michael Bílovec M 40 – 55 let ano
60 Šindelek Dan MK Seitl Ostrava M nad 55 let ano
61 Styrnal Petr NVPP Team M 40 – 55 let ano
62 Přidal Martin Třebčín M 40 – 55 let ne
63 Suszka Richard Návsí M do 40 let ano
64 Flám Tomáš Zlín M 40 – 55 let ne
65 Pouč Ondřej Vyškov M 40 – 55 let ano
66 Slowioczek Roman MK.Seitl Ostrava M nad 55 let ne
67 Koliba Tomáš Kopřivnice M do 40 let ne
68 Hamrozi Martin Třinec M 40 – 55 let ne
69 Ježek Adam L’Oréal M do 40 let ano
70 Chytrý Ondřej Turdebir M 40 – 55 let ne
71 Brabec Michal Havířov M do 40 let ano
72 Tic Jan Slezská Ostrava M 40 – 55 let ne
73 Klappholz Adriana Biegiem przez Chybie Ž 36 – 50 let ano
74 Kaniová Eliška Team LightBIKE Ž do 36 let ne
75 Fokus Pokus Praha 9 M 40 – 55 let ne
76 Jakoubek Matěj Silvini Madshus team M do 40 let ne



Trasa Fajn-run



# Příjmení Jméno Klub Kategorie Platba
1 Beňová Lucie Mňamis Ženy ne
2 Spišáková Daniela Těrlicko Ženy ano
3 Fargač Michal Třinec Muži ano
4 Pisarik Martin Třinec Muži ano
5 Frolová Lucie MŇAMIS Ženy ne
6 Michalik Michal DYNEDGAR team sachasport ostrava Muži ano
7 Chýlková Adéla Dycky Mosty Ženy ne
8 Lachová Natalia MŇAMIS Ženy ne
9 Cabák Jiří Hanačka Team Muži ano
10 Giža Tomáš SK Černé plíce Muži ano
11 Bialožyt Dan adidas runners Prague Muži ne
12 Kanocz Helena Profiq Ženy ne
13 Zapletalova Petra DVA Muži ne
14 Kocúrková Jana Mosty u Jablunkova Muži ano
15 Metzová Martina MK Seitl Ostrava Ženy ano
16 Klečková Zuzana Ostrava Ženy ano
17 Peřina Tomáš Český Těšín Muži ano
18 Střízeská Romana Nový Jičín Ženy ne
19 Stříteský Roman Nový Jičín Muži ne
20 Puechurová Petra Vratimov Muži ne
21 Kučera David Bk Ludgeřovice Muži ne
22 Mazáčová Martina BK Příbor Ženy ne
23 Weingart Karel Dolní Bečva Muži ne
24 Kareaga Unai Gernika - Euskadi Muži ano
25 Worková Magdalena Bystřice Ženy ano
26 Worková Eliška Bystřice Ženy ne
27 Timko Jan Praha Muži ne
28 Kollertová Lucie STG Třinec Ženy ano
29 Adamička Ladislav Bohumin Muži ne
30 Doležalová Jana Šebrov - Kateřina Ženy ne
31 Patera Martin Praha Muži ne
32 Lochmann Filip Hulin Muži ano
33 Šrotová Simona ACS Ženy ne